Úvod  -> Kulturní akce pro děti v Praze  ->  Kulturní akce pro děti v Praze

Festival Bambule

sobota

1. 7. 2023

10:00

Podolské nábřeží 3, 147 00 Praha 4

Cena:Základní vstupné: 499 Kč; rodinné vstupné: 1499 Kč; ZTP a děti do 2 let zdarma

Uložit do Google kalendáře


Popis kulturní akce Festival Bambule

Hračkářství Bambule zve na 2. ročník rodinného Festivalu Bambule v Praze, který proběhne 1. 7. 2023 v areálu Žlutých lázní. Nejen děti si zde užijí den plný legrace, hudby a sportu. Zábavný program čeká na celou rodinu!

 

Na své si přijdou rodiny s dětmi od 2 do 12 let. V rámci hudebního programu se na pódiu vystřídají populární dětské hudební skupiny, jejichž show si užijí nejen děti, ale i rodiče. Vystoupí Pigy a Lily, Mlsotkové, Čiperkové, zpěvačka Ellie, stálice na dětské hudební scéně projekt Kája a Bambuláček a nebude chybět nejoblíbenější dětská skupina současnosti – kapela Lollipopz. Návštěvníci si mohou zakoupit speciální doplňkovou vstupenku Meet&Greet, a setkat se tak se svými hudebními idoly v rámci festivalových autogramiád.

 

Vedle hudebních show si návštěvníci užijí také bohatý sportovní program, který zaštítí platforma Wannado, organizátor oblíbeného a úspěšného sportovního Festivalu Wannado, dříve Sporťáčku, jenž ročně přivádí k pohybu tisíce dětí. Na Festivalu Bambule vytvoří Wannado speciální zónu plnou sportovních aktivit, kde si děti budou moct vyzkoušet různé sporty a zjistit, jaký je pro ně ideální.

 

Nezapomenutelný zážitek čeká na malé i velké během Transformer show. Na pódiu se představí 2 animátoři v kostýmech – Optimus Prime a Bumblebee, kteří předvedou robo disco i střelbu z obřího kouřového děla. Po skončení show se budou moct návštěvníci s oběma Transformery vyfotit. V průběhu celého festivalového dne pak bude probíhat Transformer workshop, kde si děti vyrobí robo masky nebo Transformer tetování.

 

Soutěže pro každého

Doprovodný program plný soutěží a atrakcí pro celou rodinu zajistí zábavné a kreativní zóny partnerů Raiffeisen stavební spořitelna, LEGO®, Spin Master, EFKO, Olymptoy nebo Kapka naděje. Děti se mohou těšit na setkání s populárními maskoty Sylvanian Families, Tlapkové patroly a LEGO®, se kterými se budou moct potkat v průběhu festivalového dne v areálu.

 

Nebude chybět oblíbené malování na obličej, dětské tetování nebo zaplétání barevných copánků. Připravena bude také speciální Kouzelná cesta, na níž budou děti plnit rozmanité úkoly a v cíli získají drobný dárek. V průběhu dne bude probíhat tombola o hodnotné ceny od hračkářství Bambule a partnerů. Skvělý zážitek umocní také chutné občerstvení ve food zóně.

 

Vstupenky jsou k dostání v několika cenových vlnách, včetně zvýhodněného Rodinného vstupného. Jejich předprodej probíhá v síti Ticketportal.

 

Datum konání:1. 7. 2023

Místo konání:Žluté lázně, Praha


Pro děti Festival Bambule v červenci 2023 v Praze


Další kulturní akce pro děti v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

nemeckova@know.cz
www.festivalbambule.cz

Festival Bambule -Podolské nábřeží 3, 147 00 Praha 4
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Festival Bambule

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)