Úvod  -> Festivaly ve Středočeském kraji  ->  Festivaly v Praze-západ

Festival BADYSFEST- Chrášťany- Badys, Krucipüsk, Debustrol, Motorband, Keks a další

sobota

17.06.2023

12:00

Sport Centrum Chrášťany u Prahy

Cena:529,-

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Festival BADYSFEST- Chrášťany- Badys, Krucipüsk, Debustrol, Motorband, Keks a další -Sport Centrum Chrášťany u Prahy koupit vstupenku na Festival BADYSFEST- Chrášťany- Badys, Krucipüsk, Debustrol, Motorband, Keks a další -Sport Centrum Chrášťany u Prahy Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Festival BADYSFEST- Chrášťany- Badys, Krucipüsk, Debustrol, Motorband, Keks a další

Festival Badysfest 2023Proč festival a proč BADYSFEST?

 

 

Máme-li tento příběh vyprávět skutečně od začátku, musíme se vrátit o několik let zpátky. Tehdy, v roce 2007, kapela Badys, které se toho roku poštěstilo získat mezi své členy Veweho jako managera, zažívala svůj comeback, a protože v té době začaly růst rockové festivaly jako houby po dešti, rozhodli jsme se společně s další místní kapelou Index, udělat si v Rudné festival svůj. Dostal příznačné jméno Rudenskej Wodvírák a stala se z něho místní tradice. Také další ročník budeme pořádat společně. Wodvírák se pořádá vždy v sále s kapacitou 250 lidí a vystupuje na něm maximálně pět kapel. To bylo některým členům Badysu (hlavně Markovi) málo a toužili po větším plnohodnotném open air festivalu. Celá léta se o tom ale jen mluvilo.

 

 

V roce 2009 se zpěvačka Badysu Denisa seznámila se svým nynějším manželem Davidem, fanatickým obdivovatelem Krucipüsku, který se téměř okamžitě začlenil do organizačního týmu Badysu. V něm našel Marek spřízněnou duši a tak bylo v roce 2012 ještě za podpory solového kytaráka Badysu, strejdy Ernieho, v jednu jarní zkoušku kapely v přilehlé klubové hospůdce, rozhodnuto. Uspořádáme u nás open air festival, kde vystoupí Krucipüsk. Tito tři „šílenci“, za podpory Veweho, postavili kapelu před hotovou věc a začali podnikat první kroky. Marek domluvil místo konání na hřišti Sokola Nučice (od roku 2022 sportcentrum Chrášány), který nám vyšel maximálně vstříc a David začal shánět první sponzory. Zbytek kapely (kapelník Krustyán a dokonce i věčně brblající basák Bernie), je v tom nemohli nechat a tak začal kolotoč mravenčí práce pro všechny. Bylo třeba zajistit pódium, světla, zvuk, toalety, občerstvení, zabezpečení areálu, sponzory, propagaci a hlavně skloubit časové možnosti všech účinkujících a stanovit termín. Vše se po značném úsilí víceméně zdařilo a termín prvního ročníku Badysfestu byl stanoven na 15.6.2013. Aby vše bylo transparentní, kapela založila občanské sdružení Badys z.s., pod jehož hlavičkou celá kulturní akce proběhne.

 

 

Akce je koncipována jako nezisková, budeme rádi, když se nám podaří pokrýt náklady, diváci se budou dobře bavit a příští rok přijdou zase. Případný výtěžek z akce bude věnován postiženým dětem. Zkrátka jde nám o to, aby se v našem regionu něco dělo.

 

 

Máme před sebou ještě hodně práce, ale doufáme, že se vše povede a podaří se nám založit novou, na místní poměry nevídanou, tradici.

 

 

 


Slevy ZTP, ZTP/P a jiné nejsou poskytovány. 

 

Změna programu vyhrazena.


Festival BADYSFEST v červnu 2023 v Chrášťanech


Další festivaly v Praze-západ

Další koncerty Debustrol
Oficiální web Debustrol: http://www.debustrol.com/


Další koncerty KRUCIPÜSK
Oficiální web KRUCIPÜSK: https://krucipusk.cz/

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Festival BADYSFEST- Chrášťany- Badys, Krucipüsk, Debustrol, Motorband, Keks a další -Sport Centrum Chrášťany u Prahy

Debustrol


KRUCIPÜSK

Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Festival BADYSFEST- Chrášťany- Badys, Krucipüsk, Debustrol, Motorband, Keks a další

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)