Úvod  -> Volný čas ve Zlínském kraji  ->  Volný čas ve Zlíně

Fashion Event DOTEK

Akce již proběhla

18.3.2023

Akce již proběhla

tř. Tomáše Bati 5146, 760 01 Zlín, Česko


Aktuální Volný čas ve Zlíně


So

Park Komenského, třída Tomáše Bati, Zlín (okres Zlín)


270 Kč

Zveme vás na setkání influencerů! Bude plno zábavy, her a uděláme si s vámi fotku. Na setkání dorazí Pepik_sklenar_mma, František Hurta a také někteří mma zápasnici z ČR a SR.

Kavárna Továrna, Vavrečkova 7074, Zlín (okres Zlín)


490 Kč

Show, jaká ve Zlíně ještě nebyla! Hudba, tanec, glamour, kostýmy a skvělá burlesque show v jediný večer. Můžeš se těšit na show plnou elegance, umění a neuvěřitelných emoci, který se bude řídit heslem Burlesque your life!Nezbedná koketní atmosféra Blue Burlesque Show vás b...více

KD Klobučan, Masarykovo nám. 942, Valašské Klobouky (okres Zlín)


260 Kč

Jedna z nejpopulárnějších českých zpěvaček zavítá do vašeho města.Ilona Csáková pořádá velkolepý koncert, v duchu těch nejoblíbenějších písní, které se během desítek let její kariéry zapsaly do srdcí tisíců fanoušků. Již v pátek 10.11.2023,  se od 19:00...více

So

KD Klobučan, Masarykovo nám. 942, Valašské Klobouky (okres Zlín)


300 Kč

Koncert kapel - DEBUSTROL a ČAD v KD Klobučan.

Zlín (okres Zlín)

Zahrajte si unikátní venkovní únikovku v krásném prostředí Zoo Lešná. Během hry, která netradičním způsobem propojuje svět kolem nás s vymoženostmi chytrých telefonů, se budete snažit najít všechny indicie, vyluštit nejednu hádanku a dojít zdárně až ke konci s co nejví...vícePopis akce Fashion Event DOTEK

Studentská móda ovládne jedenáctý ročník Fashion Eventu Dotek

 

Zlín –⁠ Jedenáctý ročník Fashion Eventu Dotek se odehraje opět v jarním měsíci, a to 18. března 2023 v 61. budově Svitu ve Zlíně. Kromě bohatého doprovodného programu také v rámci letošního tématu Identita představí nový dlouhodobý koncept. 

Milovníky módy čeká v sobotu 18. března 2023 nabitý odpolední a večerní program složený z workshopů, módní přehlídky s charitativní aukcí a afterparty. Akci jako každý rok připravují studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, kteří jedenáctý ročník využijí k představení nového dlouhodobého konceptu – zaměření na studenty a studentský design. 

Nad celým projektem převzal záštitu hejtman Zlínského kraje Radim Holiš. Akci podpořila také poslankyně Evropského parlamentu a rodačka ze Zlína Martina Dlabajová. „Jsem ohromena, s jakým zájmem, nadšením a především profesionalitou se studenti zhostili organizace Fashion Eventu Dotek. Jsem velkou fanynkou projektů, které podporují kreativitu a design. Moc se na celou událost těším,“ uvedla europoslankyně.

Ve 13 hodin program zahájí edukativní workshopy, které proběhnou v univerzitní budově U44 na adrese Univerzitní 2431 a v galerii G18, Štefánikova 5670. Hosté se mohou těšit na workshop kreativní produkce s Ivonou Petružálkovou nebo digitálního navrhování s Žil Julií Vostálovou. Na workshop bude nutná registrace předem na tomto odkazu, oba budou probíhat paralelně, vstupné ve výši 80 Kč bude k úhradě v hotovosti na místě. 

V 18 hodin se otevřou dveře 61. budovy Svitu, kde od 19:00 proběhne slavnostní galavečer s módní přehlídkou, na které se představí 12 kolekcí z řad tuzemských studentů designu. Návštěvníci se však mohou těšit i na studenty ze Slovenska a Londýna. Prezentaci živým setem doprovodí zlínský hudební producent Rainer. Na módní přehlídku již tradičně volně naváže charitativní aukce, která podpoří chod neziskové organizace Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s. 

„Nesmírně si vážíme spolupráce s Fashion Eventem Dotek. Je pro nás velkým povzbuzením v naší práci. Díky výtěžku z loňské charitativní aukce jsme zakoupili prsní fantom, který využíváme při preventivních edukacích pro veřejnost,“ říká Mgr. Štěpánka Pokorná, ředitelka Aliance žen s rakovinou prsu.

 

Charitativní aukce potěší sběratele českého i slovenského (studentského) designu. Vybírat bude možné z designového skla, obrazů, módních doplňků a oděvů. Aukcí i celým večerem hosty provedou novinářky Hana Řičicová a Linda Bartošová. 

 

Na galavečer na stejné adrese volně naváže i afterparty, která dá prostor mladým hudebním talentům z Brna, Zlína a jeho okolí, jako jsou Rainer, Fitness3200, SERB686. Headlinerem celé party bude český DJ Jakub Strach, známý pod uměleckým jménem NobodyListen. 

 

Katalog dražených předmětů společně s novinkami průběžně představujeme na našem Facebooku a Instagramu @fashioneventdotek. Vstupenky na módní přehlídku i afterparty je možné zakoupit až do půlnoci 17. března 2023 na GoOut

 

Aneta Zelenková
PR manažerka
+420 739 122 645 | zelenkova@fashioneventdotek.cz
Instagram | Facebook 

 

Výběr fotografií.

O promo fotografie se letos postaral student ateliéru Reklamní fotografie Vojtěch Plhák.


Volný čas Fashion Event DOTEK v březnu 2023 v Zlíně


Další akce pro volný čas ve Zlíně
ULOŽIT SI TUTO AKCI

vlkova@fashioneventdotek.cz
https://www.facebook.com/FashionEventDotek

Fashion Event DOTEK -tř. Tomáše Bati 5146, 760 01 Zlín, Česko