Úvod  -> Koncerty ve Středočeském kraji  ->  Koncerty v Benešově

FARMAPARK/SEZÓNNÍ PERMANENTKA/- Benešov u Prahy

čtvrtek

31.10.2024

18:00

Farmapark Benešov u Prahy

Cena:1990,-

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK FARMAPARK/SEZÓNNÍ PERMANENTKA/- Benešov u Prahy -Farmapark Benešov u Prahy koupit vstupenku na FARMAPARK/SEZÓNNÍ PERMANENTKA/- Benešov u Prahy -Farmapark Benešov u Prahy Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce FARMAPARK/SEZÓNNÍ PERMANENTKA/- Benešov u Prahy

Farmapark

Farmapark Soběhrdy je ta nejlepší volba, pokud hledáte zábavu pro celou rodinu. Najdete u nás až 250 zvířat z farem z celého světa! Velbloudi, pštrosi, ovce, lamy a mnoho dalších se budou procházet přímo kolem vás. O všechna zvířata se staráme s láskou, a díky tomu jsou některá z nich tak ochočena, že si je můžete nejen pohladit, ale za přítomnosti našeho ošetřovatele i nakrmit.

 

 

Malí i velcí se mohou těšit také na celou řadu atrakcí. Připraveny pro vás máme farma jeepy, plovoucí kruhy, tubingovou dráhu, trampolíny, lanové centrum, vláček a mnoho dalšího.

 

TOP atrakce jsou v provozu o víkendech, státních svátcích a letních prázdninách, pokud není na stránkách farmapark.eu uvedeno jinak.

 

Nabídka občerstvení je v areálu opravdu pestrá a vybere si opravdu každý. V provozu Babiččiny hotovky máte na výběr z minimálně 5 hotových jídel, salátový a ovocný bar, polévku, pečivo, dezerty, výběr z nealkoholických nápojů i piva, kávu. Dále můžete navštívit bistro Svačinka, Palačinkárnu, farma gril, nebo třeba stánek “BUŘTÁRNA”, kde zakoupíte buřty či klobásu a můžete si ho u nás na ohni sami opéci. Sladká tečka nechybí ani u nás a točená zmrzka už na vás čeká!

 

 

Celý areál je bezbariérový a parkování je u nás zdarma.

 


Otevírací doba
Denně od 10:00 do 18:00

 

Slevy:

ZTP/P - zdarma
ZTP - 250 kč/os
Děti do 1 roku zdarma (v kočárku)

 

DENNÍ VSTUPENKA

Sezónní permanentka umožňuje opakovaně volný vstup do areálu Farmaparku Soběhrdy a na všechny atrakce v areálu pro jednu osobu od 1 roku věku. 

Pozor! Sezónní permanentka neplatí pro vstup ve dnech se speciálními akcemi. Otevírací dobu a seznam plánovaných speciálních akcí najdete na stránkách farmapark.eu.
Sezónní permanentka umožňuje neomezený počet vstupů během sezóny 2024, je však nepřenosná. Při první návštěvě bude vyměněna za kartu na jméno a permanentku může uplatnit pouze držitel uvedený na kartě. 

Návštěvu Farmaparku Soběhrdy není nutné nijak objednávat či předem registrovat. Denní vstupenky zaslané elektronicky není nutné tisknout, postačí předložit elektronickou verzi, která bude uplatněna načtením QR kódu.

 

 

Školky, školy, příměstské tábory - vstupné pouze na místě akce

DUBEN - KVĚTEN - ČERVEN

  • Mateřské školky a školy 180 Kč/osoba
  • Pedagogický doprovod ZDARMA

 

 

ČERVENEC - SRPEN

  • Mateřské školky a školy 250 Kč/ osoba
  • Pedagogický doprovod ZDARMA

 

Výhodná obědová nabídka pro školky a školy 130 Kč/ osoba.
Cena kyblíku krmení pro zvířata 190 Kč/ kyblík.

 

 

 

 

 


Další koncerty v Benešově
ULOŽIT SI TUTO AKCI

FARMAPARK/SEZÓNNÍ PERMANENTKA/- Benešov u Prahy -Farmapark Benešov u Prahy
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)