Úvod  -> Kulturní akce pro děti v Jihočeském kraji  ->  Kulturní akce pro děti v Českých Budějovicích

Fantazie na kolečkách aneb Záhada mizejících hraček Tour 2022- České Budějovice - Představení ZRUŠENO

sobota

10.12. 2022

10,30 hod. a v 15,00 hod.

Budvar Aréna, Fr.A. Gerstnera 7, České Budějovice


Uložit do Google kalendáře


Popis kulturní akce Fantazie na kolečkách aneb Záhada mizejících hraček Tour 2022- České Budějovice - Představení ZRUŠENO

Přestavení zrušeno:

 

„Holky a kluci, ale především milí rodiče,

vzhledem k nepříznivé celospolečenské situaci, chmurným náladám v kulturním sektoru i neutěšeným ekonomickým predikcím jsme se po zralé úvaze rozhodli muzikálovou revue Fantazie na kolečkách v roce 2022 zrušit.

Plně respektujeme obavy ze stále zvyšujících se cen za energie, zboží a služby i elementární strach z důsledků válečného konfliktu na Ukrajině, a tedy i přirozenou zdrženlivost rodin s dětmi ke všem výdajům.

Naše šou vznikla výhradně proto, abyste si odnesli úžasné zážitky plné vjemů a výkonů, které okouzlí a zejména dětem přinesou čirou radost do jejich srdcí a úsměv na jejich tváře. Poslední setkání s jejich hrdinou Michalem z Kouzelné školky společně se skřítky Františkem a Fanynkou bylo unikátní a neopakovatelné. Stejně tak propojení poetického příběhu s akční podívanou plnou akrobatických triků na koloběžkách, kolech a in-line bruslích na rampách v podání těch nejlepších.

Kolečka Fantazie se však zastavila a turné po České republice je zrušené.

Bylo to pro nás nejtěžší rozhodnutí v době finálních zkoušek na světovou premiéru a, i když jsme vynaložili maximální úsilí k propagaci a záchraně naší šou, tak k rozumné rovnováze náklady versus výnosy to nevedlo. 

Velmi se vám všem za to omlouváme.

 

Váš

Michal a Olda

MOOM Production s.r.o.

viz https://www.ticketportal.cz/Article/7768

 

Michal z Kouzelné školky přiveze dětem jedinečnou a neopakovatelnou rodinnou show v muzikálovém stylu. Poprvé a naposledy naživo skřítci František a Fanynka v pohádkovém příběhu o mizejících hračkách. Ohromující zážitek podpoří účinkující prohánějící se na freestyle koloběžkách, kolech a in-line bruslích a překvapí svými neuvěřitelnými skoky na rampách. Poetické vyprávění ve dvouhodinové show s úchvatnými kostýmy, světelnými efekty, nafukovacím světem a adrenalinovými výkony sportovců, jak je neznáte. Děti se stanou součástí děje a pomohou Michalovi a skřítkům vyřešit kam a proč mizí hračky. Pro děti od 3-13 let.

Pro malé i velké. Přijďte podpořit Michala a oslavit s ním narozeniny a také 30 let jeho práce pro děti. Vzpomínky pro ty, co na Michalovi vyrostli a zážitky pro ty, kteří si ještě chtějí hrát. Fantazie přijede do 10 měst. Hrajeme v 10,30hod. a v 15,00 hod.. 

Předprodej zahájen. Využijte výjimečné akce teď ! Se slevovými kódy od Michala a od Bambule.

www.tickelive.cz   


Fantazie na kolečkách v prosinci 2022 v Českých Budějovicích


Další kulturní akce pro děti v Českých Budějovicích
ULOŽIT SI TUTO AKCI

andreahodanova@seznam.cz
https://www.fantazienakoleckach.cz/cze/index.html

Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Fantazie na kolečkách aneb Záhada mizejících hraček Tour 2022- České Budějovice - Představení ZRUŠENO

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 3

Radim Košař info@kultura365.cz 11.11.2022 19:00:07

Dobrý den, všechna představení Fantazie na kolečkách jsou bohužel zrušeny viz https://www.ticketportal.cz/Article/7768

Irena Vacková vackova14@centrum.cz 11.11.2022 16:24:53

Dobrý den, prosím kde se mohou zakoupit vstupenky na vystoupení Michala Nesvadby Fantazie na kolečkách,které se koná v Českých budějovicích. Představení se koná dne 10.12.2022. Děkuji.

dana.hrachovcova @seznam.cz 18.10.2022 10:20:43

Dobrý den, doslechla jsem se, že představení Fantazie na kolečkách se v Praze ruší (myslím, že mělo být 30.10.). Mám zakoupeny lístky na představení v Č. Budějovicích 10. 12. 2022. Prosím o informaci, zda se toto představení uskuteční či ne. Moc děkuji. Hrachovcová

Strana 1/ 1 (celkem 3 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)