Úvod  -> Koncerty v Jihomoravském kraji  ->  Koncerty v Brně

Epydemye- Brno

19.10.2021

Společenské centrum Bystrc, Odbojářská 2, Brno

Cena:250 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Epydemye- Brno -Společenské centrum Bystrc, Odbojářská 2, Brno

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Epydemye- Brno

Epydemye je jednou z nejosobitějších kapel na současné folkové/písničkářské scéně. V Bystrci pokřtí své nové album "Prosklený nebe". Epydemyi je nejlepší vidět naživo. Je v ní totiž kus nakažlivé koncertní energie. V jeden okamžik vás přinutí sednout si a poslouchat texty, aby vás vzápětí zvedla ze židle. A jestli odejdete z koncertu nabití pozitivní energií, je to přesně ten důvod, proč to Lucie Vlasáková (zpěv, kontrabas), Mirek Vlasák (zpěv, kytara), Honza Přeslička (zpěv, kytara) a Tomáš Hobzek (bicí) dělají. 

Album Prosklený nebe, částečně inspirované pobytem v neratovském kostele v Orlických horách, ve čtrnácti písních pojednává o uspořádání životních hodnot, nabízí pohled na dnešní společnost, vztahy a život. Vzniklo na jaře 2021 opět pod producentským dohledem Dalibora Cidlinského jr. a s hudebními hosty, kytaristou Josefem Štěpánkem a baskytaristou Janem Cidlinským. Kapela v Bystrci zahraje nejen většinu písní z nové desky, ale také průřez všemi čtyřmi předchozími. 

Více informací najdete na www.epydemye.cz

 

Zakoupením vstupenky na kulturní akci návštěvník prohlašuje, že splňuje podmínky pro vstup na akci dle aktuálně platných opatřeni.Štítky: Hudba, World music / Ethno / Folk, Pop

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Epydemye- Brno -Společenské centrum Bystrc, Odbojářská 2, Brno

PRODEJ VSTUPENEK Epydemye- Brno -Společenské centrum Bystrc, Odbojářská 2, Brno

KOUPIT VSTUPENKY na Epydemye- Brno -Společenské centrum Bystrc, Odbojářská 2, Brno

Zaslat odkaz na akci emailemChystáte se na kulturní akci a chcete ji spojit s delším pobytem v místě dění či s dovolenou? Projděte si nabídku chat, chalup a penzionů v Brně a vyberte si ubytování, ve kterém strávíte klidné a pohodové chvíle.