Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

Ecstatic Dance s DJ Ecstatic dance s DJ EINKI / Paris- Praha

čtvrtek

17.02.2023

V-LIFE, Opletalova 5, Praha

Cena:450 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Ecstatic Dance s DJ Ecstatic dance s DJ EINKI / Paris- Praha -V-LIFE, Opletalova 5, Praha

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Ecstatic Dance s DJ Ecstatic dance s DJ EINKI / Paris- Praha

Ecstatic dance s DJ EINKI / Paris 
workshop Světlana Kim

V prostoru V-Live - Opletalová 5

Program 
19:30 - začneme pohybovým workshopem se Svetlánou Kim a pokračujeme do Ecstatiku s Dj Einki.

 

VSTUPENKY v předprodeji 
- 450 Kč 
na místě v den akci - 550 Kč 

 

EINKI / Paris 

Following a life-changing shamanic experience, EINKI has embarked on a new musical journey that is deeply focused on consciousness and depth. Intuitively dubbed “Medicine Dance Music”, EINKI’s artistry is fused with the desire to bring people together and promote healing and unity through the universal language of of Music and Dance. 

From contemplative vibes to heavy, beat-driven bangers, EINKI's unique style is a blend of sample-based works and original live performances, inspired by traditional and ancient tribal music from around the world.

As a seasoned dancer and DJ, he travels the world to to offer his guidance for Ecstatic Dance events worldwide. With successful collaborations under his belt with artists such as CloZee or Fakear, it will be exciting to see what the future holds for EINKI as he prepares to release his debut EP in 2023. Don't miss the opportunity to join him on a journey of healing and self-discovery through the power of music and dance...

All Links / Follow: https://withkoji.com/@einki

 

Ecstatic Dance koncept : 
Dotknout se vyšších vibrací může být intenzivní, ale také skutečně zábavné a naplňující.
Chcete se dostat do bližšího kontaktu se svým duchovním aspektem? Extatický tanec je skvělým způsobem, jak toho dosáhnout. Je to forma tance, ve které se tanečníci nechávají unášet rytmem. Pohybují se volně na vlnách hudby, aniž by museli následovat konkrétní kroky, což může vést až ke stavům transu a pocitům extáze. Účinky extatického tance – záplavu endorfinů a extázi – lze zažít v různé míře.
Celý rituál je od začátku do konce spirituálně laděn a přináší jak pocity hlubokého napojení se na své bytí a emoce, tak propojení se s ostatními. Tanec slouží jako forma meditace, pomáhá lidem vyrovnat se se stresem a dosáhnout vnitřního klidu. Pocit změněného stavu vědomí, kterého můžete během tance dosáhnout, bývá přirovnáván k pocitům, které zažíváme např. po intenzivním běhu.
Na našich akcích otevíráme bezpečný prostor pro neomezené pohybové vyjádření, skrze které se můžete spojit sami se sebou i s okolím, a především s tím, co nás přesahuje na těch nejhlubších úrovních. Extatický tanec umožňuje autentické propojení se s tělem v prostoru, kde nikdo nikoho nesoudí. Naším záměrem je umožnit vám se opravdu uvolnit tak, aby vaše pravé já mohlo zcela bez zábran zářit ven skrze svobodný pohyb. Lidské tělo je chrámem nepřeberných možností. Přijďte poznat zákoutí toho vašeho, která se odkryjí, až když se člověk opravdu odevzdá vedení svého vlastního těla.

 


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Ecstatic Dance s DJ Ecstatic dance s DJ EINKI / Paris- Praha -V-LIFE, Opletalova 5, Praha
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Ecstatic Dance s DJ Ecstatic dance s DJ EINKI / Paris- Praha

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)