Úvod  -> Koncerty ve Zlínském kraji  ->  Koncerty ve Zlíně

DOGA- BEST OF ROCK RIDE TOUR+ HOST- koncert Zlín

Akce již proběhla!

pátek

05.11.2021

Akce již proběhla!

20:00

Masters Of Rock Café Zlín

Cena:330,-

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK DOGA- BEST OF ROCK RIDE TOUR+ HOST- koncert Zlín -Masters Of Rock Café Zlín koupit vstupenku na DOGA- BEST OF ROCK RIDE TOUR+ HOST- koncert Zlín -Masters Of Rock Café Zlín Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce DOGA- BEST OF ROCK RIDE TOUR+ HOST- koncert Zlín

Akce plánovaná na 4.4.2020, následně 29.1.2021 je přeložena na 5.11.2021 z důvodu vyhlášení nouzového stavu a s tím souvisejícím zákazem pořádání akcí s účastí veřejnosti. Vstupenky zůstanou v platnosti na nový termín.

 

DOGA VYRÁŽÍ NA TURNÉ PLNÉ VELKÝCH HITŮ
Hard rockoví harcovníci DOGA zahájí svou dvaatřicátou koncertní sezónu našlapaným Best of Rock ride tour 2020. Kapela vedená ikonickým frontmanem Izzim doveze svou show plnou největších hitů historie do devíti českých měst a obcí. Fanoušky čeká vylepšená velká scéna, efekty, sníh, lasery a aktuální singlový hit "Zas ty a já".


Kapela se v loňském roce těšila neutuchajícímu zájmu fanoušků napříč celou republikou a odehrála celkem 72 koncertů. V listopadu si DOGA "nadělila" zbrusu nový výběr největších pecek včetně jedné novinky. Album pokřtila čtveřice rockerů společně se zpěvačkou Tanjou během vánočních svátků, a to v rámci speciálních koncertů v Karviné a Jablunkově. V březnu pak vyrazí DOGA s náloží největší hitů na turné. "Chceme si to s fanoušky hlavně co nejvíc užít. Každý z koncertů bude jedna velká smršť našich největších pecek, které doplníme o řadu světelných, kouřových a jiných efektů. Na pódium vrátíme i motorku, kterou jsme už kdysi na koncertech měli. Protože se ale naše nové best of jmenuje "Rock ride" a vyjadřuje i jakousi symbiózu hudby a motorek, tak se zařazení "mašiny" do scény nabízelo. A konečně máme i novou motorkářskou hymnu, takže se to teď všechno dokonale sešlo," doplňuje kapelník Izzi.
Turné doprovodí podtext "100% live". DOGA tím fanouškům vzkazuje, že vše, co na koncertech uslyší, je zahrané skutečně naživo. Kapela je zastáncem poctivého tradičního Rock'n'Rollu a upřednostňuje energii a autenticitu před playbacky a počítači. Turné startuje 27. 3. v Teplicích a poslední zastávkou budou 16. 5. Svéradice. Na koncertech nebude chybět ani originální dvaatřicetiprocentní DOGA Zelená, kterou rockeři představili fanouškům na konci minulého roku.
DOGA patří mezi největší stálice domácí rockové scény. Kapela aktivně hraje od roku 1988, dosud vydala 10 řadových alb, jeden živák, dva výběry největších hitů a 4 DVD. Na svém kontě má DOGA desítky hitů, na kterých spolupracovala např. také s Jarkem Nohavicou, Fanánkem, Petrem Jandou nebo Alešem Brichtou. V roce 2016 se kapela účastnila natáčení celovečerního filmu Muzzikanti. Lídr, zpěvák a kytarista Izzi ztvárnil také jednu z hlavních postav v dnes už kultovní hororové komedii režiséra Marka Dobeše Choking hazard.

Doga: BEST OF ROCK RIDE TOUR
Host: De Bill Heads


Koncert DOGA v listopadu 2021 ve Zlíně


Další koncerty ve Zlíně

Další koncerty Doga
Oficiální web Doga: https://www.dogamusic.cz/

ULOŽIT SI TUTO AKCI

DOGA- BEST OF ROCK RIDE TOUR+ HOST- koncert Zlín -Masters Of Rock Café Zlín

Doga

Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum DOGA- BEST OF ROCK RIDE TOUR+ HOST- koncert Zlín

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)

Máte rádi videoklipy na youtube?Nové videoklipy Nové videoklipy převážně českých intepretů dáváme na stránku https://www.kultura365.cz/videoklipy.php. Pokud máte zájem, budeme, rádi, pokud nás začnete sledovat na facebooku - https://www.facebook.com/kultura365/, nebo instagramu- https://www.instagram.com/kultura365cz/. DěkujemePředmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)