Údaje označeny * je nutno vyplnit:
Vzkaz  *
Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)
počet příspěvků: 0
Hraje pro desítky tisíc lidí. Nejlepší DJ Alle Farben roztančí Olomouc!
Velikou party zažije Olomouc v sobotu 2. září. Po celodenní oslavě desátých narozenin Galerie Šantovka, která se odehraje ve Smetanových sadech, vypukne největší taneční událost na ploše před obchodní galerií. V 19 hodin tady začne DJ party, jejímž vrcholem bude vystoupení nejlepšího evropského dýdžeje, známého jako Alle Farben.
Berlínský rodák, vlastním jménem Frans Zimmer, je zvyklý bavit tisícihlavé publikum. Vždyť svou hvězdnou kariéru zahájil koncertem na bývalém berlínském letišti Tempelhof, kde dostal do varu třicet tisíc lidí! Na kontě má řadu alb a úspěšných singlů a do světa poslal natolik parádní předělávky, že se držely dlouhé měsíce v německých i dalších evropských hitparádách.
Už dnes je tedy jasné, že olomoucká sobotní noc 2. září bude opravdu pořádně horká a narozeninová party nadchne všechny hosty!
Symbolické vstupné do areálu party bude 100 korun, celý výtěžek koncertu bude určen na charitativní účely.
LINEUP | 19:00 - 23:30 l venkovní plocha u Galerie Šantovka
Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)
počet příspěvků: 0