Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

Dermot Kennedy- koncert v Praze

sobota

04.03.2023

Křižíkův pavilon B Praha 7 Výstaviště Praha, Praha 7 17000

Cena:790 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Dermot Kennedy- koncert v Praze -Křižíkův pavilon B Praha 7 Výstaviště Praha, Praha 7 17000  koupit vstupenku na Dermot Kennedy- koncert v Praze -Křižíkův pavilon B Praha 7 Výstaviště Praha, Praha 7 17000 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Dermot Kennedy- koncert v Praze

Jeho citlivé hity Better Days a Paradise obletěly svět. Jeden z nejúspěšnějších irských hudebníků Dermot Kennedy teď poprvé přijede do Prahy. Fanouškům se představí v rámci turné k chystanému druhému albu Sonder – to pojmenoval podle pocitu, který hudebníka poslední měsíce provázel, a který vystihuje úzkost z vědomí, že každý náhodný kolemjdoucí žije stejně komplikované životy jako my sami.
 
Koncert proběhne 4. března 2023 v prostorech pavilonu B na Výstavišti v pražských Holešovicích.
 
Své debutové EP Doves and Ravens vydal Kennedy v roce 2017 a ostrovní média mu už tehdy věštila hvězdnou budoucnost. Za pravdu jim dal o dva roky později díky úspěchu debutové desky Without Fear, za kterou byl nominovaný na BRIT Awards. Album doputovalo na první místo britské i irské hitparády a skladba Outnumbered se navíc probojovala i do top desítky britských singů a jenom na Spotify nabrala téměř 300 milionů streamů.
 
Před pěti lety si ještě sám domlouval koncerty v malých barech, dnes vyprodává koncertní sály po celém světě. K raketovému startu mu pomohla i společná skladba Paradise s populárním EDM projektem Meduza. Mimo jiné vystupoval ve večerních shows Jimmyho Kimmela nebo Ellen DeGeneres. Svůj aktuální singl Dreamer v premiéře uvedl v televizní show Stephena Colberta.
 
Nahrávka Sonder vyjde už 4. listopadu a Kennedy o ní říká: „Funguju v prostředí, které nás neustále pobízí myslet jenom na sebe samotné. Ve výsledku mě to ale jenom unavilo a přestalo inspirovat. Slovo Sonder a myšlenka, která za ním je, mi uvízlo v hlavě a v průběhu času jsem se díky tomu začal víc zajímat o druhé. Chci se všemi sdílet jejich úspěchy a slyšet jejich příběhy. Tahle deska je tedy pro nás pro všechny.“
Pořadatel
Fource Entertainment s.r.o. Lidická 797/18, 150 00, Praha, Česká republika

Koncert Dermot Kennedy v březnu 2023 v Praze


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Dermot Kennedy- koncert v Praze -Křižíkův pavilon B Praha 7 Výstaviště Praha, Praha 7 17000
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Dermot Kennedy- koncert v Praze

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)