Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

Čtvrt na smrt/křest alba: Láska.Vždycky./- Praha

pátek

24.11.2023

20:00

Malostranská Beseda Praha

Cena:280,-

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Čtvrt na smrt/křest alba: Láska.Vždycky./- Praha -Malostranská Beseda Praha koupit vstupenku na Čtvrt na smrt/křest alba: Láska.Vždycky./- Praha -Malostranská Beseda Praha Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Čtvrt na smrt/křest alba: Láska.Vždycky./- Praha

Čtvrt na smrt | křest alba: Láska.Vždycky.

Pražská nefolková kapela Čtvrt na smrt pokřtí v Malostranské Besedě své třetí album, které ponese název "Láska. Vždycky." Nová nahrávka vznikala pod laskavým dohledem producenta Ondřeje Ježka ve studiu Jámor. Graficky navazuje na dvě předchozí alba, ale narozdíl od nich hýří barvami a dál pokračuje v trendu žánrových experimentů. Bude na ní deset písní a vyjde na CD i na vinylu.

Na koncertě zazní celé album tak, jak bylo nahrané ve studiu. Představí se vám osmičlenná sestava ve složení Jan Vacík (texty, kytara, zpěv), Jirka Sejf (bicí), Jakub Hartmann (basa), Dalibor Hrubeš (el. kytary), Anežka Urbanová (saxofony), Eliška Brejchová (vokály), Anna Kurková (příčná flétna, alt saxofon, vokál) a Keishiro Mikawa (cello).

Po následném křtu se kapela vrátí ke svým nástrojům a odehraje druhý plnohodnotný koncert složený z písní z prvních dvou alb "Držím Ti pěsti" (2020) a "A furt to nestačí" (2022), doplněné o zbrusu nový materiál a několik akustických skladeb. Na pódium si přizvou také hosty Martina Jelínka a Alžbětu Dudovou. Celý večer odstartuje indie-písničkář Vojtěch Urbánek.
Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Čtvrt na smrt/křest alba: Láska.Vždycky./- Praha -Malostranská Beseda Praha
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Čtvrt na smrt/křest alba: Láska.Vždycky./- Praha

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)