Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

CRYPTOPSY, ATHEIST, ALMOST DEAD- Praha

sobota

02.03.2024

BLACK PES Praha 21 Staroklánovická 204, Praha 21 190 16

Cena:656 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK CRYPTOPSY, ATHEIST, ALMOST DEAD- Praha -BLACK PES Praha 21 Staroklánovická 204, Praha 21 190 16  koupit vstupenku na CRYPTOPSY, ATHEIST, ALMOST DEAD- Praha -BLACK PES Praha 21 Staroklánovická 204, Praha 21 190 16 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce CRYPTOPSY, ATHEIST, ALMOST DEAD- Praha

Kanadští CRYPTOPSY jsou známí svou technickou zdatností a brutálním zvukem. Od svého založení v roce 1992, vydala kapela osm řadových alb. Od svého debutového alba "Blasphemy Made Flesh" nastavila tato kapela z Quebecu nová měřítka v death metalu svým nekompromisním útokem plného brutality. Jejich další desky jako "None So Vile", "Whisper Supremacy" a "Once Was Not" upevnily pozici CRYPTOPSY jako vrcholných dravců žánru. Během své kariéry odehráli přes 1000 koncertů ve 47 zemích a jejich čerstvá novinka "As Gomorrah Burns" upevňuje jejich nadvládu v death metalovém žánru.
 
Na své koncertní šňůře jsou připraveni zdecimovat i pražské pódium. Večer doplní nemenší bezbožní ATHEIST oslavující dvě své stěžejní desky, a to jejich debutové album "Piece of Time" následné "Elements". Přestože se kapela potýkala s nepřízní osudu, vydala tři alba, která si získala trvalý respekt pro svůj vynalézavý a zároveň muzikantsky i posluchačsky náročný styl. ATHEIST začínali v 80. letech jako thrashmetalová kapela, rychle se vyvíjeli s měnící se sestavou. Jejich debutové deska představila hutné a náročné aranže a definovala jejich death-jazzovou identitu. Nyní se vrací do klubu Black pes po dlouhých 18 letech, kde naposledy vystoupili v létě 2006. Koncert zahájí o poznání mladší kalifornští ALMOST DEAD se svou demoliční kombinací thrashe, groove metalu a hardcoru.

Pořadatel

Obscure Promotion s.r.o. Na Harfě 916/9a, 190 00, Praha 9, Česká republika


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

CRYPTOPSY, ATHEIST, ALMOST DEAD- Praha -BLACK PES Praha 21 Staroklánovická 204, Praha 21 190 16
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)