Úvod  -> Koncerty v Jihomoravském kraji  ->  Koncerty v Brně

Creedence Clearwater Revived /UK/- koncert v Brně

28.10.2021

Sono Centrum, Veveří 113, Brno

Cena:490 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Creedence Clearwater Revived /UK/- koncert v Brně -Sono Centrum, Veveří 113, Brno

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Creedence Clearwater Revived /UK/- koncert v Brně

Do ČR se vrací britská skupina Creedence Clearwater Revived, která už mnoho let pokračuje v šíření odkazu slavného bandu Johna Fogertyho. Legendární Creedence Clearwater Revival, jejíž sestavu tvořili kytarista a textař John Forgety, kytarista Tom Fogerty, baskytarista Stu Cook a bubeník Doug Clifford, byli považováni za zakladatele takzvaného jižanského rocku (hlavní ikona jsou dodnes ZZ Top, mezi hlavní představitele patří Johnny Winter, Lynyrd Skynyrd, Kid Rock, Allman Brothers Band a Steve Ray Vaughan), dnes již však nekoncertují.

Britská formace Creedence Clearwater Revived sklidila na svých koncertech v ČR velké ohlasy, proto se nyní opět vrací, a to ve čtvrtek 28.10.2021 do brněnského Sono Centra.

Na koncertech zazní všechny velké hity CCR, mezi které patří Have You Ever Seen The Rain, Fortunate Son, Bad Moon Rising, Proud Mary, Green River, Looking At My Back Door, Who´ll stop the rain, Suzie Q a I Put a Spell On You.

 

Přijďte si užít skvělou muziku z časů festivalu Woodstock v podání výtečných hudebníků!Štítky: Hudba, Rock

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Creedence Clearwater Revived /UK/- koncert v Brně -Sono Centrum, Veveří 113, Brno

PRODEJ VSTUPENEK Creedence Clearwater Revived /UK/- koncert v Brně -Sono Centrum, Veveří 113, Brno

KOUPIT VSTUPENKY na Creedence Clearwater Revived /UK/- koncert v Brně -Sono Centrum, Veveří 113, Brno

Zaslat odkaz na akci emailemChystáte se na kulturní akci a chcete ji spojit s delším pobytem v místě dění či s dovolenou? Projděte si nabídku chat, chalup a penzionů v Brně a vyberte si ubytování, ve kterém strávíte klidné a pohodové chvíle.