Úvod  -> Volný čas v Praze  ->  Volný čas v Praze

COMIC-CON PRAGUE | PÁTEK- Praha

pátek

14.04.2023

O2 universum Praha 9 Českomoravská 2345/17, Praha 9 19000

Cena:395 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK COMIC-CON PRAGUE | PÁTEK- Praha -O2 universum Praha 9 Českomoravská 2345/17, Praha 9 19000  koupit vstupenku na COMIC-CON PRAGUE | PÁTEK- Praha -O2 universum Praha 9 Českomoravská 2345/17, Praha 9 19000 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis akce COMIC-CON PRAGUE | PÁTEK- Praha

Hvězdy ze Smrtonosné zbraně a Boje o moc dorazí na Comic-Con Prague
 
Čtvrtý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague proběhne v termínu od 14. do 16. dubna 2023 v pražském O? universu. Pořadatelé prozradili první jména hvězdných hostů, jsou jimi světoznámí herci Danny Glover a Brian Cox. Vstupenky za zvýhodněnou cenu je možné zakoupit do konce roku.
 
Hvězdní hosté
„V tuto chvíli mohu potvrdit, že na čtvrtý ročník Comic-Conu Prague dorazí světoznámí herci Danny Glover a Brian Cox. S dalšími hollywoodskými hvězdami jednáme, jejich jména budeme zveřejňovat postupně. Z komiksových tvůrců máme potvrzeného Jasona Aarona,“ uvádí za pořadatele Pavel Renčín, marketingový ředitel společnosti Active Radio. Amerického herce a producenta Dannyho Glovera znají fanoušci především díky roli detektiva Rogera Murtaugha v kultovní sérií akčních filmů Smrtonosných zbraní. K vidění je také ve filmech Útěk z Alcatrazu, Purpurová barva a Predátor. Skotský herec Brian Cox za roli mediálního magnáta Logana Roye ve veleúspěšném seriálu Boj o moc získal Zlatý glóbus. Mimo jiné si zahrál také ve filmech Statečné srdce, X-men 2, Zrození Planety opic, Červený drak, Agent bez minulosti nebo Bournův mýtus. Americký scenárista Jason Aaron proslul svými autorskými komiksy Skalpy a Southern Bastards. které mu následně vynesly práci na superhrdinských komiksech od DC a Marvel jako Thor, Doctor Strange nebo Wolverine.
 
Nadupaný program
V dubnu příštího roku Praha zažije již počtvrté svátek fanoušků komiksu, sci-fi, fantasy či počítačových her – Comic-Con Prague. Návštěvníci se mohou těšit nejen na fotografování, autogramiády a besedy se zahraničními i domácími herci a umělci, ale i na promítání, workshopy, soutěže, výstavy, koncerty a také na hraní videoher a stolních her. Na místě bude také k zakoupení fanouškovský i profesionální merch spojený s populárními franšízami. „Bohatý fanouškovský program připravujeme ve spolupráci s komunitou známou z dalších českých conů. Programové linie se budou věnovat fenoménům jako Hra o trůny, Harry Potter, Star Trek, Star Wars, Červený trpaslík, manga, anime a dalším,“ doplňuje programový ředitel festivalu Václav Pravda.
 
Tip na vánoční dárek
Až do konce roku je možné zakoupit vstupenky na Comic-Con Prague v síti Ticketmaster za zvýhodněnou cenu. Vedle klasických jsou v nabídce také speciální sběratelské a VIP vstupenky.
 
Novinky a aktuality o akci můžete sledovat na webu a sociálních sítích, kam budou postupně přidávány
nové podrobnější informace:
 
Web: www.comiccon.cz
Facebook: www.facebook.com/comicconprague
Instagram: www.instagram.com/comiccon_prague
 
Více informací o akci najdete také na našem Blogu.
Pořadatel
Active Radio a.s. Wenzigova 1872/4, 120 00, Praha, Česká republika

COMIC-CON PRAGUE v dubnu 2023 v Praze


Další akce pro volný čas v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

COMIC-CON PRAGUE | PÁTEK- Praha -O2 universum Praha 9 Českomoravská 2345/17, Praha 9 19000
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum COMIC-CON PRAGUE | PÁTEK- Praha

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)