Úvod  -> Koncerty ve Středočeském kraji  ->  Koncerty v Rakovníku

ČESKÉ HRADY.CZ/LETNÍ KULTURNÍ FESTIVAL/- Švihov

Akce již proběhla!

23.07.2021-24.07.2021

Akce již proběhla!

16:34

Švihov Švihov

Cena:0,-

PRODEJ VSTUPENEK ČESKÉ HRADY.CZ/LETNÍ KULTURNÍ FESTIVAL/- Švihov -Švihov Švihov koupit vstupenku na ČESKÉ HRADY.CZ/LETNÍ KULTURNÍ FESTIVAL/- Švihov -Švihov Švihov Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce ČESKÉ HRADY.CZ/LETNÍ KULTURNÍ FESTIVAL/- Švihov

16. ročník festivalu ČESKÉ HRADY.CZ se uskuteční v areálu nedaleko vodního hradu Švihov.

Na základě pozitivních ohlasů pro vás i v roce 2021 v rámci letní hradní festivalové šňůry otevřeme mobilní festivalové VIP Hradní kempy ve všech místech konání festivalu Hrady CZ. VIP Hradní kemp nabídne maximální možný komfort na úrovni klasických moderních kempů a ocení ho především ti návštěvníci, kteří za rozumný poplatek požadují nadstandardní festivalové ubytovací služby.
VIP Hradní kemp má plánovanou kapacitu zhruba 1400 návštěvníků resp. 700 stanů (stany si návštěvníci staví vlastní). Půjde o bezpečný, oplocený, hlídaný a osvětlený prostor s nonstop recepcí a úschovnou, možností dobití mobilních telefonů, nákupem potravin a nápojů, sprchami s teplou vodou, umývárnami a WC s pravidelným úklidovým servisem.
VIP Hradní kemp má limitovanou kapacitu a proto funguje na principu "kdo dřív přijde, ten dřív bydlí". Doporučujeme proto koupit si vstupenku v předprodeji. Budete tak na festival přijíždět s jistotou zajištěného ubytování a také s úsporou v podobě levnější vstupenky do VIP Hradního kempu (případně i na celý festival).

ULOŽIT SI TUTO AKCI

ČESKÉ HRADY.CZ/LETNÍ KULTURNÍ FESTIVAL/- Švihov -Švihov Švihov

PRODEJ VSTUPENEK ČESKÉ HRADY.CZ/LETNÍ KULTURNÍ FESTIVAL/- Švihov -Švihov Švihov prodej vstupenek  ČESKÉ HRADY.CZ/LETNÍ KULTURNÍ FESTIVAL/- Švihov -Švihov Švihov Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY na ČESKÉ HRADY.CZ/LETNÍ KULTURNÍ FESTIVAL/- Švihov -Švihov Švihov

Zaslat odkaz na akci emailemChystáte se na kulturní akci a chcete ji spojit s delším pobytem v místě dění či s dovolenou? Projděte si nabídku chat, chalup a penzionů v Rakovníku a vyberte si ubytování, ve kterém strávíte klidné a pohodové chvíle.