Úvod  -> Divadlo v Praze  ->  Divadlo v Praze

Černé divadlo Magic Phantom – black light theatre- Praha

Akce již proběhla!

19.12.2019

Akce již proběhla!

20:00

Divadlo U Valšů Praha, Karoliny Světlé 286/18, Praha 1

Cena:590,-

PRODEJ VSTUPENEK Černé divadlo Magic Phantom – black light theatre- Praha -Divadlo U Valšů Praha, Karoliny Světlé 286/18, Praha 1

Popis kulturní akce Černé divadlo Magic Phantom – black light theatre- Praha

Stali jsme se jediným českým divadlem nominovaným na World Theatre Olympics 2018.

Pokud máte rádi moderní show oproti klasickým provedením, pak je Phantom black light theatre ideální představení pro Vás! Nejedná se o klasické divadlo, ale o show plnou kouzel, triků černého divadla, vtipu a současného tance. Během 60 minut proběhne 15 odlišných scén, kdy každá má svůj specifický styl - např. milostný duet, disco, scénika, africký tanec, mnohoruká bohyně a mnoho dalších.

Tajemná postava s maskou zvaná „FANTOM“ poprvé diváky okouzlila v roce 1916 v hororovém filmovém zpracování, které se nedochovalo. Po různých jevištních i filmových verzích přichází ve formě černého divadla. Zářivá maska vám otevře dveře do 15 tanečně pantomimických obrazů. Náš Phantom se ujme chlapce a dívky, kteří podlehli stereotypu života a přijme je na malou návštěvu ve světě černého divadla, která jim přinese společný zážitek.

Žánr černého divadla sbírá světové úspěchy již od roku 1955 a jeho základnou se stala Česká republika. Vizuální efekty, vznášející se postavy a kouzlo barev v nekonečném prostoru absolutní tmy je dechberoucím divadelním zážitkem. Autor představení, Theodor Hoidekr, již zrežíroval několik show černého divadla a spolupracoval mimo jiné s největší filmovou star Bollywoodu Abhishekem Bachchanem na galavečeru v New Delhi.
Další divadelní představení v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Černé divadlo Magic Phantom – black light theatre- Praha -Divadlo U Valšů Praha, Karoliny Světlé 286/18, Praha 1
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?