Úvod  -> Koncerty v Jihomoravském kraji  ->  Koncerty v Brně

BRAVE RIVAL (UK), bluesrocková a soulová mašina z Anglie- Brno

pátek

22.03.2024

Stará Pekárna, Štefánikova 75/8, Ponava, Brno, Brno

Cena:350 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK BRAVE RIVAL (UK), bluesrocková a soulová mašina z Anglie- Brno -Stará Pekárna, Štefánikova 75/8, Ponava, Brno, Brno

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce BRAVE RIVAL (UK), bluesrocková a soulová mašina z Anglie- Brno

BRAVE Rival (UK)
Brave Rival nejsou jako ostatní kapely. Jsou lepší… a možná jsou dokonce současnou nejlepší bluesrockovou a soulovou partou v celé Velké Británii!!! Jejich jedinečná koncertní kombinace nádherně harmonických hlasů, kytarových sól, tvrdých bicích a silných basů nabízí opravdu nakažlivě rockpopový supersound.

BRAVE RIVAL jsou aktuálně ve skvělé formě, kapela má nominace v rámci Britských bluesových cen 2024 v těchto OSMI kategoriích: nejlepší instrumentalista: kytarista, basák i bubenice,  nejlepší ženský zpěv: obě zpěvačky, koncertní kapela roku & bluesová kapela roku & akustická bluesová kapela roku. WOW!!!

 

Chloe Josephine – sólový zpěv, Lindsey Bonnick – sólový zpěv, Ed Clarke – sólová kytara, Billy Dedman – baskytara, Donna Peters – bicí

Muzikanti jsou inspirováni hudebníky jako jsou či byli Aretha Franklin, Fleetwood Mac a Led Zeppelin. Soubor nabízí styl a zvuk, který jako byste znali, ale přesto jste ho dosud neslyšeli. Brave Rival jsou kapela na doslova hvězdném vzestupu, nažhavená mašina, jedoucí na všechny válce a chystající se vzít hudební svět čelním útokem. Vítěz BBA (British Blues Awards) za rok 2023!

Brave Rival jsou zbrusu novou bluesrockovou a soulovou mašinou z jižní Anglie. Kapela totiž pochází přístavního Portsmouthu. Nabízí silné a krásné zdvojené vokály nádherně harmonických hlasů (Chloe Josephine a Lindsey Bonnicková). Na sólovou kytaru vyhrává dramatická kytarová sóla a tvrdé rockové riffy Ed Clarke. A to vše drží pohromadě rytmická lokomotiva Billyho Dedmana (baskytara) a Donny Petersové (bicí).


Další koncerty v Brně
ULOŽIT SI TUTO AKCI

BRAVE RIVAL (UK), bluesrocková a soulová mašina z Anglie- Brno -Stará Pekárna, Štefánikova 75/8, Ponava, Brno, Brno
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)