Úvod  -> Festivaly v Jihomoravském kraji  ->  Festivaly v Blansku

Blansko Opera Stars Festival

sobota - sobota

24.08. 2024 - 31.08. 2024

19,00 hod.

Zámek 1/1, Blansko, 678 01

Cena:100 - 1500,- Kč

Uložit do Google kalendáře


Popis kulturní akce Blansko Opera Stars Festival

                 Vítejte na Blansko Opera Stars Festival

 

V srdci malebného města Blansko, na pozadí historického Zámku Blansko, se s radostí chystáme otevřít brány našeho prvního ročníku Blansko Opera Stars Festivalu. Od 24.08.2024 do 31.08.2024  přivítejte s námi operní a muzikálové hvězdy a objevte kouzlo opery a muzikálu uprostřed jedinečné atmosféry plné umění, kultury a historie.

Blansko Opera Stars Festival je výsledkem snahy přinést vysokou kulturu a uměleckou excelenci do města Blanska a sdílet ji s milovníky opery z celé České republiky i zahraničí. Naším cílem je oslavit operní umění ve všech jeho podobách a poskytnout platformu pro nadané umělce, aby mohli předvést svůj talent.

Připravili jsme pro Vás bohatý program, který zahrnuje vystoupení renomovaných operních pěvců a talentovaných nováčků. Každé představení bylo pečlivě vybráno, aby zajistilo, že festival bude zážitkem plným vášně, emocí a nezapomenutelných momentů.

Zapojte se do různých doprovodných akcí, jako jsou prohlídky, které vám umožní nahlédnout do zákulisí operního a muzikálového světa. Ať už jste vášnivým fanouškem opery nebo jste na prahu objevování tohoto bohatého žánru, Blansko Opera Stars Festival nabízí něco pro každého.

Těšíme se na setkání s vámi u nás v Blansku, kde společně prožijeme kouzlo opery a tvořivosti. Nezapomeňte si zajistit svá místa včas, protože kapacita je omezena a zájem velký.

S láskou k umění a s očekáváním na nezapomenutelné chvíle, Váš tým Blansko Opera Stars Festival.


Další festivaly v Blansku
ULOŽIT SI TUTO AKCI

festival@operastars.eu
https://www.blansko-opera-stars-festival.webnode.cz

Blansko Opera Stars Festival -Zámek 1/1, Blansko, 678 01
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)