Úvod  -> Festivaly   ->  Festivaly v Náchodě

Bez Šance Fest VII.- Police nad Metují

23.07.2021-24.07.2021

Hospůdka "U Pavla", Žděřina, Police nad Metují

Cena:420 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Bez Šance Fest VII.- Police nad Metují -Hospůdka "U Pavla", Žděřina, Police nad Metují

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Bez Šance Fest VII.- Police nad Metují

Festival Bez Šance Fest je letní benefiční hudební festival orientovaný ve stylech jako punk-rock, ska, rockabilly a hardcore, který se koná od roku 2015. Cílem festivalu je přiblížení punkové subkultury lidem, kteří ji doposud vnímají
spíše negativně a zároveň se snaží pomoci dětem, které to potřebují. Chceme spojit příjemné s užitečným a ukázat lidem, že i zábavou se dá pomáhat těm, kteří naši pomoc opravdu potřebují. Festival se taktéž vymezuje proti jakémukoliv násilí, rasismu, xenofobii, extrémismu a týrání zvířat.

Výtěžek ze vstupného bude věnován v podobě daru na Oddělení dětské hemato-onkologie Dětské kliniky FN Hradec Králové, které je jedno z osmi specializovaných pracovišť v České republice pro péči o děti se zhoubným onemocněním. Všechny vystupující kapely hrají s maximálně sníženými náklady, čímž vyjadřují podporu našeho záměru.

V roce 2021 se bude konat již sedmý ročník. Festival se uskuteční v termínu 23.-24.7.2021 v Polici nad Metují a vystoupí na něm 18 kapel.

Kromě hudebního programu, festival připravuje i doprovodný program s nabídkou sportovních aktivit, jako skate minirampa, slackline, fotbal, kubb a kulturně vzdělávací program.Štítky: Hudba, Metal / HC, Festival, Rock, Punk

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Bez Šance Fest VII.- Police nad Metují -Hospůdka

PRODEJ VSTUPENEK Bez Šance Fest VII.- Police nad Metují -Hospůdka "U Pavla", Žděřina, Police nad Metují

KOUPIT VSTUPENKY na Bez Šance Fest VII.- Police nad Metují -Hospůdka "U Pavla", Žděřina, Police nad Metují

Zaslat odkaz na akci emailemChystáte se na kulturní akci a chcete ji spojit s delším pobytem v místě dění či s dovolenou? Projděte si nabídku chat, chalup a penzionů v Náchodě a vyberte si ubytování, ve kterém strávíte klidné a pohodové chvíle.