Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

AOW: AWAKENING/MEZINÁRODNÍ WRESTLINGOVÁ SHOW/- Praha

sobota

16.03.2024

18:00

Kulturní dům Ládví Praha

Cena:750,-

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK AOW: AWAKENING/MEZINÁRODNÍ WRESTLINGOVÁ SHOW/- Praha -Kulturní dům Ládví Praha koupit vstupenku na AOW: AWAKENING/MEZINÁRODNÍ WRESTLINGOVÁ SHOW/- Praha -Kulturní dům Ládví Praha Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce AOW: AWAKENING/MEZINÁRODNÍ WRESTLINGOVÁ SHOW/- Praha

AoW: Awakening

Art of Wrestling se probouzí z hibernace a hlásí návrat svých mezinárodních akcí s wrestlingovou zábavou v České republice. Po dlouhých 4 letech dojde na živé vystoupení s názvem AWAKENING, se kterým se AoW ukáže 16. března 2024 v pražském KD Ládví.

Promotérská organizace Art of Wrestling přinášela návštěvníkům mezi lety 2017 až 2020 pravidelné wrestlingové akce s hojnou mezinárodní účastí, ale krátce předtím, než měla debutovat na Slovensku, pohltila celý svět covidová pandemie. Společnost AoW tak v dalším období zažívala jedno rušení za druhým a musela svoji činnost kvůli nestabilnímu prostředí na neurčito pozastavit. Nyní už je ale kompletně zpět!

Wrestlingová vystoupení AoW si v Praze získala svoje pravidelné příznivce, kteří se rádi nechají pohlcovat dějem a odreagovávají se na akci plné skvělých sportovně laděných zápasů, překvapivých zápletek, legračních momentů i vyhrocených sporů. Do wrestlingu patří zábava, intenzita, akrobacie, bizarnosti, komediální prvky, divadlo, velká interakce s publikem, které je velmi blízko ringu.

Právě AoW Fans byli vždy nedílnou a důležitou součástí všech akcí, protože se svým způsobem dokázali zapojit do představení. Svojí výjimečnou interakcí vytvářeli jedinečnou atmosféru, kterou si pokaždé pochvalovali i samotní vystupující zápasníci.

AoW se také zaměřovala na hledání nových zajímavých talentů po Evropě a za svoji historii se stala místem pro jména, která se později prosadila ve velkých světových společnostech anebo byla velmi vyhledávaným zbožím na starém kontinentu. Jména jako např. "Alpha Female" Jazzy Gabert, Oliver Carter, Killer Kelly, Lucky Kid a další.

AoW má i svůj vlastní titul, který je vždy součástí hlavních zápasů všech večerů. Do nové éry tak naší společnost bude v tomto ohledu zastupovat "Bad Bones" John Klinger, který se stal šampionem AoW na poslední akci před vypuknutím pandemie.


Vstup na akci od 17:00
Slevy ZTP, ZTP/P ani jiné nejsou poskytovány.


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

AOW: AWAKENING/MEZINÁRODNÍ WRESTLINGOVÁ SHOW/- Praha -Kulturní dům Ládví Praha
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum AOW: AWAKENING/MEZINÁRODNÍ WRESTLINGOVÁ SHOW/- Praha

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)