Úvod  -> Koncerty ve Středočeském kraji  ->  Koncerty v Mělníku

Ani za milión!- Kostelec nad Labem

Akce již proběhla

30.11.2023

Akce již proběhla

Kulturní sál Terezy Stolzové Kostelec nad Labem


Aktuální Koncerty v Mělníku
Zatím neexistuje žádná akce s parametry koncert, festival, divadlo, ani výstava 2023

Popis kulturní akce Ani za milión!- Kostelec nad Labem

Ani za milión!

Hrají: Michaela Kuklová a Lukáš Langmajer

Jacqueline má za manžela anglického velvyslance, přesto je to Francouzka tělem, duší i původem. Má dvě děti a kufřík s milionem eur, který je ochotna dát každému, kdo si ho zaslouží. Nenávidí venkov, samotu a obyčejnost.

Lambert manželku nemá, utekla od něj. Zato má námořnickou duši a svůj maják, o který se stará čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu. Miluje venkov, samotu a obyčejnost.

Jeden druhého neznají, a kdyby vše bylo jak má, nikdy by se ani nesetkali.

Co má společného zpustlý strážce majáku s madam z nejvyšší francouzské společnosti? Vůbec nic! Přesto spolu stráví den a noc na bohem zapomenutém místě, bojují o holý život a mají společné tajemství, které navždy spojí jejich existence.

V téhle brilantní detektivní komedii je totiž všechno jinak, každá lež je pravdou, každá pravda lží a jisté je pouze to, že pod rouškou humoru se skrývá vrah…

Myslíte si, že se nedá napsat rafinovaná detektivní komedie pouze pro dva herce? Omyl! Myslíte si, že když ve hře vystupuje jedna žena a jeden muž, tak se zápletka musí nutně točit kolem partnerských vztahů? Omyl!

V téhle celovečerní komedii, která je pro oba aktéry neuvěřitelnou hereckou příležitostí, na vás čeká pořádná porce překvapení a především humoru.

Autoři: Michaela Doleželová a Roman Vencl

Režie: Vlasta HartlováVstup na akci od 18:30.


Další koncerty v Mělníku
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Ani za milión!- Kostelec nad Labem -Kulturní sál Terezy Stolzové Kostelec nad Labem