Úvod  -> Volný čas v Olomouckém kraji  ->  Volný čas v Prostějově

ADP Sanco Prostějovský ples 2024- Prostějov

Akce již proběhla

24.02.2024

Akce již proběhla

Společenský dům , Komenského 4142/6, Prostějov


Aktuální Volný čas v Prostějově


Út

Společenský dům , Komenského 4142/6, Prostějov (okres Prostějov)


450 Kč

Zábavný pořad plný neuvěřitelných historek v podání Osmanyho Laffity míří do Prostějova!Originální talkshow s populární osobností módního světa.Devadesát minut neuvěřitelných historek ze života Osmanyho Laffity, při kterých se divák baví od první chvíle. Osmany odhal...vícePopis akce ADP Sanco Prostějovský ples 2024- Prostějov

Neváhejte a zúčastněte se jedné z nejvýznamnějších společenských událostí v regionu. Připravte se na skvělé muzikanty a smršť hudebních pecek, neopakovatelný gastronomický zážitek, bohatý doprovodný program a staňte se součástí výjimečné akce, která se koná jen jednou v roce. Akci pro vás připravuje Společenský dům Prostějov, Radio Haná a produkční agentura Forsberg. ADP Sanco Prostějovský ples je akce pro všechny, co milují vybraná jídla, exkluzivní program a tanec až do rána.

24.2.2024 vystoupí hvězda hudební scény kapela SLZA, k tanci nás vyzve populární skupina JAMR´S a celým večerem bude provázet skvělá moderátorka TV NOVA Veronika Petruchová.

Připravte se také na tradiční soutěž o ceny, fotokoutek, zážitkovou gastronomii a samozřejmě na DJ a afterparty Radia Haná.


Další akce pro volný čas v Prostějově
ULOŽIT SI TUTO AKCI

ADP Sanco Prostějovský ples 2024- Prostějov -Společenský dům , Komenského 4142/6, Prostějov