Úvod  -> Festivaly v Plzeňském kraji  ->  Festivaly v Plzni

6. AVATAR kongres vědomého života- Plzeň

sobota - neděle

21.09.2024-22.09.2024

Parkhotel Plzeň, U Borského parku 2791/31, Plzeň

Cena:100 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK 6. AVATAR kongres vědomého života- Plzeň -Parkhotel Plzeň, U Borského parku 2791/31, Plzeň

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce 6. AVATAR kongres vědomého života- Plzeň

6. Kongres vědomého života AVATAR se bude konat na třech scénách (2 vnitřní, 1 venkovní) v Parkhotelu Plzeň. Již po šesté nabídne výběr z desítek přednášek z oblasti osobního rozvoje, workshopy, diskuze, koncerty, autogramiády, prezentaci 50 stánkařů z celé republiky. Nebudou opět chybět masáže, čajovna, SWAP, tanec, cvičení, rituály, Temple Love, pády důvěry, muzikoterapie, music jam session u ohně a další. S hudbou do Plzně přijede skvělý Pavel Plánka s magickými gongy, zatančíte si na Vojtu Violinistu s Myrith, zabubnujete s Gabrou, Štěpánem Pastulou, Martinou Petrusovou, poslechnete si Patrika Kee. Shlédnete film, divadlo, seznámíte se s novým lidmi na podobné vlně naladění. Nezapomeňte si vzít hudební nástroje (bubny, chřestidla, píšťaly, kytary aj.). Noční music jam session bývají nezapomenutelnými okamžiky akcí AVATAR. Nejlevnější jsou opět rodinné vstupenky. Celodenní občerstvení bude u několika stánků na venkovní scéně, připraveny jsou stolky i piknikové deky.

Setkáte se s Josefem Formánkem (diskuze, autogramiáda, promítání filmu Dvě slova jako klíč), přijde i režisér filmu Dan Svátek. Shlédnete inspirující divadelní představení ANASTASIA, po kterém bude následovat diskuze na téma Rodové statky s lidmi, kteří tento projekt tvoří a žijí v reálném životě. Karel Svoboda, Marie Tilšarová, Gabriela Filippi si přivedou hosty, se kterými budete moci diskutovat ve velkém sále Parkhotelu. Jedním z oblíbených témat bude i Vědomé partnerství a energetická sexualita. Podrobné informace ke kongresu a rozpis přednášek ve velkém i malém sále najdete na www.avatarklub.cz

Vystupující, na které se můžete těšit: Josef Formánek, Joska Šálek, Markéta Zika Koppová, Václav Thor, Martina Petrusová, Jana a Václav Silovských, Lucie Bednářová, Dan Svátek, Gabriela Filippi, Mário Kubec, Irena Kovářová, Martina a Zdeněk Hourovi, Milan Žaby Hulec, Jiří Kubík, Štěpán Pastula, Gabra, Lucie TaRa Groverová, Alice Light, Yayananda, Matea, Martin Pávek, Jana Němečková, Lucie Ladmanová, Michal Kroulík a další.

Přijímáme přihlášky od stánkařů pro venkovní scénu: www.avatarklub.cz, avatar.klub@seznam.cz. 

 


Další festivaly v Plzni
ULOŽIT SI TUTO AKCI

6. AVATAR kongres vědomého života- Plzeň -Parkhotel Plzeň, U Borského parku 2791/31, Plzeň
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)